2015-09-14

2015-2016 İsteğe Bağlı İngilizce Hazırlık Sınıfları Oryantasyon Programı Gerçekleştirildi2015-2016 İsteğe Bağlı İngilizce Hazırlık Sınıfları Oryantasyon Programı, Yabancı Diller Yüksekokulu müdürü Sayın Yrd. Doç. Dr. Şahbender ÇORAKLİ, akademik kadromuz ve öğrencilerimizin katılımıyla Piramit salonda yapıldı.

Program, Yabancı Diller Yüksekokulu müdürümüz Sayın Yrd. Doç. Dr. Şahbender ÇORAKLİ'nin konuşması ile başladı. Öğrencilere başarılı ve verimli bir eğitim-öğretim yılı dileyen hocamız, yabancı dil öğrenimi konusunda tavsiyelerde bulundu. Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı, öğrencilerimize Namık Kemal Üniversitesi hakkında genel bir bilgilendirme sunumu gerçekleştirdiler. Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı'nın Sunumu sayesinde öğrencilerimiz üniversite kütüphanemizden maksimum şekilde faydalanabilmenin yolları hakkında bilgilendirildi. 

Yabancı Diller Yüksekokulu Müdür Yardımcıları ise isteğe bağlı hazırlık programının işleyişi hakkında öğrencilere detaylı bir sunum gerçekleştirdi. Öğrencilerimiz, oryantasyon programı sayesinde akıllarına takılan soru işaretlerini giderme fırsatı buldu.